Programul turului în Liga 4-a Arad, ediția 2017-2018: Criș – Pecica, derby încă din runda secundă!

Programul turului în Liga 4-a Arad, ediția 2017-2018: Criș - Pecica, derby încă din runda secundă!

Etapa 1, 19 august

Mailat – Zăbrani

Păuliș – Chișineu-Criș

Săvârșin – Sântana

UTA – Glogovăț

Șimand – Ineu

Pecica – Socodor

Nădlac – Felnac

Curtici stă

Etapa a II-a, 26 august

Felnac – UTA

Socodor – Săvârșin

Ineu – Păuliș

Curtici – Mailat

Sântana – Nădlac

Chișineu-Criș – Pecica

Zăbrani – Șimand

Glogovăț stă

Etapa a III-a, 2 septembrie

Șimand – Curtici

Pecica – Ineu

Nădlac – Socodor

Glogovăț – Felnac

Păuliș – Zăbrani

Săvârșin – Chișineu-Criș

UTA – Sântana

Mailat stă

Etapa a IV-a, 9 septembrie

Chișineu-Criș – Nădlac

Ineu – Săvârșin

Sântana – Glogovăț

Zăbrani – Pecica

Mailat – Șimand

Socodor – UTA

Curtici – Păuliș

Felnac stă

Etapa a V-a, 16 septembrie

Păuliș – Mailat

Săvârșin – Zăbrani

UTA – Crișineu-Criș

Felnac – Sântana

Pecica – Curtici

Nădlac – Ineu

Glogovăț – Socodor

Șimand stă

Etapa a VI-a, 23 septembrie

Ineu – UTA

Chișineu-Criș – Glogovăț

Socodor – Felnac

Curtici – Săvârșin

Șimand – Păuliș

Zăbrani – Nădlac

Mailat – Pecica

Sântana stă

Etapa a VII-a, 30 septembrie

Pecica – Șimand

Nădlac – Curtici

Glogovăț – Ineu

Sântana – Socodor

Săvârșin – Mailat

UTA – Zăbrani

Felnac – Chișineu-Criș

Păuliș stă

Etapa a VIII-a, 7 octombrie

Chișineu-Criș – Sântana

Ineu – Felnac

Zăbrani – Glogovăț

Mailat – Nădlac

Păuliș – Pecica

Curtici – UTA

Șimand – Săvârșin

Socodor stă

Etapa a IX-a, 14 octombrie

Săvârșin – Păuliș

UTA – Mailat

Felnac – Zăbrani

Socodor – Chișineu-Criș

Nădlac – Șimand

Glogovăț – Curtici

Sântana – Ineu

Pecica stă

Etapa a X-a, 21 octombrie

Ineu – Socodor

Curtici – Felnac

Șimand – UTA

Pecica – Săvârșin

Zăbrani – Sântana

Mailat – Glogovăț

Păuliș – Nădlac

Crișul stă

Etapa a XI-a, 28 octombrie

Chișineu-Criș – Ineu

Nădlac – Pecica

Glogovăț – Șimand

Sântana – Curtici

UTA – Păuliș

Felnac – Mailat

Socodor – Zăbrani

Săvârșin stă

Etapa a XII-a, 4 noiembrie

Zăbrani – Chișineu-Criș

Mailat – Sântana

Păuliș – Glogovăț

Săvârșin – Nădlac

Curtici – Socodor

Șimand – Felnac

Pecica – UTA

Ineu stă

Etapa a XIII-a, 11 noiembrie

Ineu – Zăbrani

Chișineu-Criș – Curtici

UTA – Săvârșin

Felnac – Păuliș

Socodor – Mailat

Glogovăț – Pecica

Sântana – Șimand

Nădlac stă

Etapa a XIV-a, 18 noiembrie

Curtici – Ineu

Șimand – Socodor

Pecica – Felnac

Mailat – Chișineu-Criș

Păuliș – Sântana

Săvârșin – Glogovăț

Nădlac – UTA

Zăbrani stă

Etapa a XV-a, 25 noiembrie

Chișineu-Criș – Șimand

Ineu – Mailat

Glogovăț – Nădlac

Sântana – Pecica

Zăbrani – Curtici

Felnac – Săvârșin

Socodor – Păuliș

UTA stă

1
0

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *